CXO

Zeynep Tanbay

Eğitim: Değerlerle Yönetmek & İnovatif Düşünce

9 EYLÜL Üniversitesi “İnşaat Mühendisliği” sonrasında iş hayatına TEPE Grubu çözüm ortağı başlamış 1990-2001 yılları arasında özellikle iç mekan dekorasyon alanında kişi ve kurumlara hizmet vermiştir.

2000 yılında kendi adını verdiği Eğitim ve Danışmanlık firması ile “Müşteri Odaklı Hizmet” konusundaki deneyimlerini farklı sektörler ile paylaşma kararı alarak Türkiye’nin önde gelen eğitim ve danışmanlıkları olan PDR, FED ve LIKNKAGE Türkiye ve Soysal Perakende okulu ile ortak çalışmalarda bulundu.

2002-2005 ABİGEM (Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi) özel danışmanı olarak Milli Eğitim Bakanlığı ortak projesinde Türkiye genelinde 700 üzeri öğretmen için eğitici eğitimleri ile kişisel gelişim ve koçluk programlarının oluşturulması ve aktarılmasını sağladı.

2005-2007 Çelik Motor Kıa satış sonrası hizmetlerinde 3 yıl üst üste dünya çapında “Hizmet Ödülü” almasına destek verecek programlarda hem satış hem satış sonrası ekiplerine uzun soluklu eğitim ve danışmanlık programları oluşturdu ve aktardı.

Kriz yönetimi, değişim ve dönüşüm projelerinde HSBC, Delphi, Türkiye İş Bankası, TEB, Glaxo Smith Kline, Vodafone, Samsung Global, AK Sigorta, Rhichmond Hotels, Divan Restaurants, Türkcell, Karaca gibi kurumlarla iş birliği gerçekleştirdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi ve İstek Eğitim Vakfı gibi eğitim kurumlarında Sertifika Programlarında yer aldı.

Özellikle alt ve orta kademe yönetici ve mavi yaka çalışan eğitim ve koçluk programları konusunda uzmanlaşmıştır.

2010 itibarı ile ICF onaylı Erickson International Learning Profesyonel Koçluk Sertifika Programı’nı, The University of North Carolina at Chapel Hill “Pozitif Psikoloji” eğitmenliği ve Milli Eğitim Bakanlığı Çocuk ve Ergen Gelişim Koçluğu eğitmenlik programlarını tamamlamıştır.

Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur ve halen İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansı programındadır.

Menü