CXO

Tuba Günay

Eğitim: Koçvari Lider Olmak, Performans için Geri Bildirim & Yöneticiler için İnsan Kaynakları Perspektifi

Tuba Günay, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden 1999 yılında mezun oldu. 2010 yılında Maltepe Üniversitesi’nde İşletme MBA programını tamamladı.

1999 yılında başladığı profesyonel deneyimini Bilişim ve Telekom sektörlerinde farklı kurumlarda Satış ve Pazarlama alanında yaklaşık 10 yıl emek vererek sürdürdü. 2009 yılından sonra kariyerine eğitimini aldığı ve hayalini kurduğu İnsan Kaynakları alanında devam ettirdi. Metropol Danışmanlık’da İnsan Kaynakları ve İşe Alım Danışmanlığı yaptıktan sonra Senkron Yazılım ve Radore Veri Merkezi’nde İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini yürüttü. SAP Danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Felece Teknoloji’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptı.

Bilişim sektörü içinde 20 yılı aşkın süre farklı rollerde sorumluluk aldı. İnsan Kaynaklarının bütün fonksiyonlarında bazen kurgulayıcı bazen yürütücü olarak aktif görev alan Günay, Adler Central Europe’dan ICF onaylı koçluk eğitimlerini tamamladıktan sonra bireylere ve kurumlara koçluk ve danışmanlık konusunda destek olmaktadır. 2019 yılından bu yana PDR International bünyesinde İnsan Kaynakları alanında süreç tasarımı danışmanlığı ve organizasyonel gelişim konularında eğitim ve performans geliştirme danışmanı olarak serbest zamanlı olarak çalışmaktadır.

Günay, 2020’de ortağı ile birlikte Mayotik Eğitim Koçluk Danışmanlık’ı kurdu. Mayotik bünyesinde, Liderlik, Kültür Değişimi ve İnsan Kaynakları eğitimleri vermenin yanı sıra insan kaynakları alanında danışmanlık projeleri yürütmekte, kurumların kilit kadrolarına yönetici koçluğu hizmeti vermeye devam etmektedir.

Eğitim Başlıkları:

  • Koçvari Lider Olmak
  • Performans için Geri Bildirim
  • Yöneticiler için İnsan Kaynakları Perspektifi
Menü