CXO

Happy Education Academy

Eğitim:

Happy Education Academy; pazarlama ve dijital pazarlama konularında sektör profesyonellerinden oluşan bir eğitmen kadrosu ile bu alanda dersler veriyor.

Happy Education Academy’nin kurucu ortağı ve pazarlamaya giriş eğitmeni Tunç Berkman’ın öncülüğündeBasic ve İleri Seviye Finans Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Pazar Araştırma, İnovasyon, E-ticaret & E-İhracat, Veri Analizi ile Pazarlama Analitiği, Sosyal Medya Yönetimi, YouTube Strateji, Dijital Medya Planlama, Seo, Display Reklamcılık, Ölçümleme, Influencer Marketing, İnsanların Almak İsteyecekleri Ürün ve Hizmetleri Tasarlamak ve Tüketicinin Kalbine Giden Yol Beyninden Geçer gibi eğitimleri veren, sektörde CFO, direktör ve danışman olarak çalışan genç ve dinamik bir eğitmen kadromuz mevcuttur.

Derslerimiz normalde Akasya’da WorqCompany ve Levent Kolektif House’da yüz yüze kurgulandı ancak Covid süreci nedeni ile önümüzdeki aylarda online olarak devam edecektir. Canlı online derslerimiz Vedubox altyapısında bize özel sanal kütüphanede kayıt altına alınarak, öğrenciler tarafından istenildiğinde PDF olarak indirilebilir ve tekrar izlenebilecek şekilde kurgulanmıştır. Ayrıca sınıf için öğrencileri sanal olarak gruplara ayırıp grup çalışması yapabilecekleri bir teknolojik alt yapımız mevcuttur. Eğitim içeriğimizin en önemli farkı ‘vaka analizi’ dediğimiz gerçek hayattan tecrübelerle yapılmış uygulamalardan örnekler yer alacak şekilde, teoriyi pratik ile birleştirmeyi amaçlayan, kişilerin derslerde anlatılan konulara pratikle, soru sorarak ilerleyecek şekilde ‘İnteraktif dersler’ olarak planlanmıştır.

Eğitimlerimiz İngiltere’de ‘Docklands Media Sertifikasyonu’ ile geçerlidir. Ayrıca eğitim içeriğimiz ve yöntemimiz,  T.C Kültür Bakanlığı tarafından da tescil edilmiştir.

 

 

Menü