CXO

Hakkımızda

Misyon

Milli ve Manevi değerlerimizi ,hak ve adaleti esas alarak : serbest piyasa ekonomisinin temel prensiplerini çerçevesinde iş ahlakına ve etik kurallara sahip iş ortaklarımız aracılığı ile sürdürülebilir iktisadi kalkınmaya destek olmak ile birlikte toplumun ve bireylerin huzur ve refahının geliştirilmesine hizmet etmektir

Vizyon

Ulusal ve uluslararası iş dünyasında iktisadi ve ticari alanda etkin , sivil toplum , özel sektör ve kamu ilişkilerinde lider ve irfan sahibi iş insanlarının oluşturduğu tercih edilen bir platform olmaktır.

Manifesto

Leaders, iş dünyasının önde gelen temsilcilerini bir çatı altında buluşturarak ticari ilişki ve işbirliğinin arttırılması yönünde çalışmalar yapan gönüllü / global bir iş dünyası kuruluşudur. / üyelik platformudur.

Leaders’ın hizmet ideali, ‘’ ÖNDERLİK ‘’ olarak tanımlanır. Bu anlayış tüm Leaders’ların ortak tavrı olurken, insanları ortak amaçlar çerçevesinde bir araya getirir.

Grubumuzun her üyesi pozisyonları itibariyle Türkiye ekonomisinde üretim, katma değer, istihdam gibi alanlarda önemli temsil yeteneğine sahiptir. Üyeler, yeni referanslarla tanışır, sanayiden teknolojiye, gıdadan bilişime birçok sektör temsilcisiyle kültürel ve ticari iş birliği imkanına kavuşur.

Dostluk

Leaders üyeleri, nezaket ve cömertlik ilkelerini benimser. Kurulan dostluklarda, paylaşmak her şeyi değerli kılar.

Değer

Leaders üyelerinin vakti değerlidir ancak mutlaka dostlarına ayıracak zamanı vardır. Onun için dostuk ve paydaşlık paylaşılması gereken değerlerdir.

Leaders olarak ülkemizin dinamiklerini en etkin şekilde kullanabilmek için inisiyatif alıyoruz ve iş Dünyası’ndan farklı bir bakış açısı çıkarmaya çalışıyoruz.

Biz ülkemize bağlıyız.
Biz herkes için bir şey yapılabileceğine eminiz.
Biz güvenilir olmanın önemine inanıyoruz.
Biz dürüst olmanın önemine inanıyoruz.
Biz başarı ve sonuç odaklıyız.
Biz yeniliklere ve teknolojiye sonuna kadar açığız.
Biz şanlı tarihimize inanıyor ve onu yarınlara taşıyoruz.
Biz çevreye çok değer veriyoruz.
Biz insanı sadece kaynak olarak görmüyoruz ona değer veriyoruz.
Biz her zaman girişime inanırız.
Biz çok çalışkanız
Biz istihdama ve gelişmeye değer katacak tüm çalışmaları destekliyoruz.

Menü